Nedávno jsem četla hodně zajímavý článek, který mě dost zaujal. Upřímně jsem ještě nikdy neslyšela o dětském tkalcovském stavu. A lze vůbec sehnat dětský tkalcovský stav zeleneslevy.cz? Ačkoli v dnešní době už je možné zakoupit si téměř cokoli, přiznám se, že o tomto jsem snad nikdy ještě neslyšela. A právě v článku, který najdete v odkazu pod tímto článkem se o dětském tkalcovském stavu dozvíte více. Nicméně pokud nechcete dětský tkalcovský stav přímo kupovat tak si ho můžete přímo doma vyrobit. Zde vám napíšu postup, jak si takový tkalcovský stav vyrobit.

tkalcovský stav

1. Nařežte dřevěnou tyč na určitou velikost a zafixujte závity drátem a otvorem v kovovém kroužku tak, aby měl kruhový tvar.
2. Zajistěte oba konce dřevěné tyče lanem.
3. Pomocí špendlíků držte závit kolem prstenu.
4. Tkalcovský stav propleťte pletací jehlou abyste vytvořili odolnou látku.
5. Jakmile dokončíte tkaní, sejměte jej z dřevěné tyče a špendlíků
6. zastřihněte konce a váš stav je připraven k použití.

dětský tkalcovský stav

Kde a jaký tkalcovský stav lze zakoupit?
Například na internetové stránce – chytrá liška.cz zde nabízíme dřevěný tkalcovský stav dokonce i s vlnou, a to s červenou a modrou. Tento tkalcovský stav si můžete zde zakoupit za 500 Kč. Další internetovou stránkou, kde si můžete tento tkalcovský stav zakoupit je stránka – Stoklasa. Zde nabízíme třeba jednoduchý dřevěný tkalcovský stav, ze kterého si můžete vyrobit třeba i malý kobereček. Spoustu dřevěných dětských tkalcovských stavů naleznete také na internetové stránce – srovnání cen. Zde jsem třeba narazila na Small Foot tkalcovský stav deluxe za 366 Kč. Můžete na něm tkát rozdílné materiály např – textil nebo perly do koberců nebo gobelínů. A spoustu dalších tkalcovských stavů k prodeji najdete na různých internetových stránkách

Co je to gobelín?
Gobelín je umělecké dílo, které vzniklo za účelem zavěšení na zeď, jsou to tedy závěsné textilní obrazy.